Witalij Titow nowym zawodnikiem Piotrkowianina

32-letni Witalij Titow zosta³ nowym zawodnikiem dru¿yny z Piotrkowa. Do¶wiadczony rozgrywaj±cy z Bia³orusi zwi±za³ siê z beniaminkiem PGNiG Superligi do koñca obecnego sezonu.
Titow od grudnia przebywa³ w Piotrkowie na testach. 32-letni rozgrywaj±cy definitywnie przekona³ do siebie sztab szkoleniowy podczas weekendowego turnieju w Zawadzkiem, w którym by³ najskuteczniejszym zawodnikiem Piotrkowianina. Bia³orusin podpisa³ umowê do koñca obecnego sezonu, ale zawarto w niej mo¿liwo¶æ przed³u¿enia na kolejny rok.

Leworêczny Titow jest dobrze znany w polskiej lidze. Przez kilka lat by³ graczem Wis³y P³ock, z któr± zdobywa³ medale mistrzostw Polski i gra³ w Lidze Mistrzów. Sezon 2007/2008 spêdzi³ w lidze s³oweñskiej, a cztery ostatnie lata na Cyprze, gdzie by³ zawodnikiem SPE Strovolos Nikozja.