Jutrzenka zn闚 przegra豉. Teraz czas na bara瞠

Nie uda這 si szczypiornistkom AZS PWSZ Jutrzenki wygra ostatniego meczu w sezonie. P這cczanki uleg造 w sobot we w豉snej hali dru篡nie SMS Gliwice 29:32 (14:13), kontynuuj帷 tym samym niechlubn pass pora瞠k na pierwszoligowych parkietach.
P這cczanki rozpocz窸y sobotni mecz nie najgorzej. Od samego pocz徠ku prowadzi造, wychodz帷 od czasu do czasu nawet na dwu-, trzybramkowe prowadzenie. Niestety, ich rywalki w trudnych dla siebie momentach potrafi造 si pozbiera i do嗆 szybko wyr闚nywa造 stan gry b康 zmniejsza造 dystans punktowy. Mimo waleczno軼i gliwiczanek to p這cczanki schodzi造 do szatni na przerw, wygrywaj帷 14:13.

Gdy w drugiej po這wie p這ckie szczypiornistki odjecha造 swoim rywalkom na cztery bramki, wydawa這 si, 瞠 nie pozwol ju wydrze sobie z r彗 upragnionego zwyci瘰twa. Podopieczne trenera Jaros豉wa Stawickiego zacz窸y jednak w ostatnich minutach spotkania pope軟ia coraz wi璚ej b喚d闚, przez co straci造 prowadzenie i ostatecznie przegra造 mecz. - Wszystkiemu winny jest brak dyscypliny taktycznej. Gdy zawodniczki zaczynaj gra po swojemu, przeciwnicy mog, tak jak dzisiaj, w bardzo szybki spos鏏 odwr鏂i losy meczu - powiedzia szkoleniowiec Jutrzenki.

Pojedynek z SMS-em Gliwice mia odpowiedzie na pytanie, w jakiej formie s p這cczanki przed zbli瘸j帷ymi si bara瘸mi. Czy zatem sobotnia pora磬a jest z造m prognostykiem przed pojedynkami o zaplecze ekstraklasy? - Sam fakt, 瞠 zdobyli鄉y w meczu a 29 bramek, mo瞠 napawa optymizmem - wyja郾i trener Stawicki. - Mamy tydzie na to, by solidnie si przygotowa. Przepracujemy ten okres najlepiej, jak mo瞠my. Czy przyniesie to efekty? Zobaczymy.