Historyczny, wspania造 sukces Jutrzenki

Pi趾arki r璚zne AZS PWSZ Jutrzenka zdoby造 br您owe medale mistrzostw Polski juniorek m這dszych. W sobot, w meczu o 3. miejsce pokona造 So郾ic Gliwice 32:25 (11:10).
P這cczanki od pierwszych minut wysz造 na prowadzenie w tym meczu, kt鏎ego jak si p騧niej okaza這, nie odda造 do ko鎍a. Bardzo wyr闚nana by豉 pierwsza po這wa, w kt鏎ej gra toczy豉 si blisko remisu. Ale po zmianie stron Jutrzenka w陰czy豉 pi徠y bieg, i z ka盥 minut zacz窸a odje盥瘸 rywalkom. Na kwadrans przed ko鎍em Jutrzenka wypracowa豉 sobie przewag siedmiu bramek, co nieco u酥i這 czujno嗆 p這cczanek, kt鏎e pozwoli造 rywalkom na odrobienie cz窷ci strat (25:23). Ostatnie pi耩 minut meczu to zdecydowana dominacja pi趾arek r璚znych Jutrzenki, kt鏎e ostatecznie wygra造 32:25.

Dru篡na prowadzona przez Marka Jagodzi雟kiego i Daniela Jarosza zapisa豉 si tym samym w kartach historii p這ckiego klubu pi趾i r璚znej, kt鏎a zdoby豉 pierwszy medal na zawodach rangi mistrzowskiej.

Sk豉d br您owych medalistek: Patrycja Wojew鏚zka, Oliwia Lewandowska, Dagmara Wo幡ica, Karolina Trzaska, Aleksandra Szuli雟ka, Aleksandra Dudek, Aleksandra Paw這wska, Natalia Lutecka, Wikroria Dyszkiewicz, Aleksandra Stasiak, Karolina Mokrzka, Paulina Salamandra, Natalia Salak, Aneta Szczechowicz, Ewa Kubera-Gomez.

Kadra szkoleniowa: Marek Jagodzi雟ki, Daniel Jarosz