Polskie siatkarki z Brazylii prosto na siłownię w Orlen Arenie

Kazachstan, Niemcy i Japonia to kolejne rywalki Polek w turnieju World Grand Prix w siatkówce kobiet. Rywalki już zameldowały się w Płocku, są po pierwszych treningach. Polki po powrocie z Brazylii mają zaplanowane zajęcia w płockiej hali w środę.
Samolot z polskimi siatkarkami wyląduje na warszawskim Okęciu we wtorek około 22, skąd autokarem udadzą się do Płocka. Środę rozpoczną od zajęć na siłowni. To niezbędne do tego, by siatkarki pozytywnie przeszły okres aklimatyzacji. Po ćwiczeniach siłowych, około południa, biało-czerwone mają zaplanowany trening w hali.

Terminarz gier na turnieju WGP w Płocku: piątek (9 sierpnia): Niemcy - Japonia (godz. 17.30), Polska - Kazachstan (20); sobota (10 sierpnia): Japonia - Kazachstan (17.30), Polska - Niemcy (20); niedziela (11 sierpnia): Kazachstan - Niemcy (17.30), Polska - Japonia (20).

W czasie trwania turnieju przed Orlen Areną zostanie przygotowane miasteczko dla kibiców. Od piątku do niedzieli, od godziny 15, fani będą mogli korzystać ze stoisk gastronomicznych i oglądać mecze na telebimie.

Bilety na Grand Prix są do nabycia poprzez stronę internetową Ticketpro. Firma zapewnia, że wejściówki będzie można zakupić także w kasach tuż przed meczami. Ceny za pojedyncze bilety sięgają od 20 do 30 zł, możliwe będzie też kupno karnetu na całą imprezę za 40 lub 60 zł. Dodatkowo organizatorzy przygotowali wejściówki rodzinne.