Sport.pl

Wystawa niesamowitych zdjęć na memoriale Wagnera [FOTO]

Na fotografiach, które powstały dzięki współpracy ze sportowcami z całego świata przedstawieni są podopieczni Fundacji Herosi i Hospicjum w Policach. A także ich rodzice, wolontariusze oraz personel medyczny Instytutu Matki i Dziecka.

 

Wszyscy są ubrani w unikatowe koszulki siatkarskie podarowane przez gwiazdy tej dyscypliny sportu (m.in. Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Leandro Visotto, Giacomo Sintini, czy Georg Grozer). Trykoty będzie można wylicytować na specjalnych aukcjach, które rozpoczną się podczas rozpoczynających się we wrześniu mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn.
Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wyposażenie powstającej sali operacyjnej oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz budowę stacjonarnego hospicjum w Policach - współtwórcy tej kampanii.

Wszyscy są ubrani w unikatowe koszulki siatkarskie podarowane przez gwiazdy tej dyscypliny sportu (m.in. Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Leandro Visotto, Giacomo Sintini, czy Georg Grozer). Trykoty będzie można wylicytować na specjalnych aukcjach, które rozpoczną się podczas rozpoczynających się we wrześniu mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wyposażenie powstającej sali operacyjnej oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz budowę stacjonarnego hospicjum w Policach - współtwórcy tej kampanii.

 

Więcej o: