Po raz szósty zagrają w turnieju im. Jana Dzwolaka

W czwartek i piątek w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie, czyli w popularnym Elektryku, odbędzie się XIII Turniej Środowisk Szkolnych w Siatkówce im. Jana Dzwolaka.
Pomysłodawcą i organizatorem pierwszego turnieju był nieżyjący już Jan Dzwolak - nauczyciel wychowania fizycznego, trener, wicedyrektor ZSZ nr 2 w Płocku. Tegoroczna impreza już po raz szósty odbędzie się w Elektryku z inicjatywy Mariusza Stępniewskiego, nauczyciela wychowania fizycznego, absolwenta Technikum Elektrycznego. Fundatorami pucharów są nauczyciele i absolwent Elektryka, sędziować będą także absolwenci, wychowankowie Jana Dzwolaka - Ireneusz Jędrzejewski i Bogdan Lemanowicz.

W dniach 24-25 października systemem każdy z każdym zagrają: ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie, ZSB nr 1, LO Małachowskiego oraz Zespół Szkół Centrum Edukacji (Chemik). W składzie każdego zespołu na boisku może przebywać także absolwent. Przed rokiem najlepsza była Małachowianka. Podopieczni trenera Jacka Łazowego nie stracili żadnego seta. Drugie miejsce wywalczył Chemik, trzecie - Budowlanka, czwarty był Elektryk.

Plan spotkań:

24 października (czwartek)

16 - ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie - ZSB nr 1

17 - LO Małachowskiego - ZSCE

18.30 - ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie - LO Małachowskiego

25 października (piątek)

16 - ZSB nr 1 - ZSCE

17.30 - ZSCE - ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie

18.30 ZSB nr 1 - LO Małachowskiego

19.30 - zakończenie turnieju

Więcej o: