Trzecie miejsce p這ckich szczypiornist闚 pla穎wych w Szwajcarii [FOTO]

BHT Auto Forum Petra P這ck po niezwykle emocjonuj帷ym meczu wygra z HSG Wasserschloss (Szwajcaria) po shootoutach 2:1. Tym samym p這cczanie w presti穎wym turnieju w szwajcarskim Einsiedeln wywalczyli trzecie miejsce.

W drodze do ma貫go fina逝 dru篡na z P這cka w 獞ier熠inale pokona豉 holenderski Camelot Tilburg 2:0. Wygrana ta nie przysz豉 jednak p這cczanom 豉two. Przez wi瘯szo嗆 pierwszego seta Holendrzy prowadzili ró積ic dwóch oczek gównie dzi瘯i 鈍ietnie dysponowanemu bramkarzowi.

Po przerwie na 膨danie Petra zdo豉豉 odwróci losy tego seta, rozstrzygaj帷 go na w豉sn korzy嗆. Druga cz窷 tego spotkania by豉 formalno軼i. P這cczanie z豉pali wiatr w 瘸gle, sukcesywnie powi瘯szali przewag, graj帷 niemal ze 100 proc. skuteczno軼i w ataku. 安ietnie w obronie radzi sobie duet Miedzi雟ki-Or璠owicz.

W pó貨inale BHT przegra jednak z rosyjskim SC Ekaterinodar, w sk豉dzie którego wyst瘼uj reprezentanci kraju. - Nawi您ali鄉y walk dzi瘯i mocnej obronie, zabrak這 jednak skuteczno軼i w ataku - t逝maczy po meczu Adrian Fiodor.