Bracia Rajewscy w MMA. W sobotę wystąpią na gali w Bieżuniu

Dwóch zawodników z płockiego klubu sztuk walki Rajewski Team wystąpi na gali Profesjonalnej Ligi MMA, która odbędzie się 15 lutego w Bieżuniu k. Płocka. Bracia Robert i Łukasz Rajewscy będą w niej debiutować.
Pierwszy z nich zmierzy się z Dawidem Grycem z Łodzi (w kategorii wagowej do 66 kg). Natomiast drugi z płocczan stoczy walkę z Jackiem Wojnickim (4-2), jednym z najlepszych zawodników ze stajni Mameda Khalidova.

- Łukasz przygotowuje się do tej walki w Poznaniu, gdzie mieszka i studiuje w szkole podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej już od dwóch lat - opowiada tata Robert Rajewski. - Mimo licznych obowiązków, nie zaniedbuje treningów. Trenuje boks i zapasy w klubie Ankos w Poznaniu. Jest tam głównym trenerem od kickboxingu i przygotowuje wszystkich zawodników na galę KSW. Wśród nich są m.in. Borys Mańkowski, Karol Bedorf. Natomiast "junior" trenuje w Płocku. I w klubie Okniński Team na warszawskim AWF-ie. Dla obu będą to pierwsze walki w tym roku.

Trener Rajewski dodaje, że pod koniec ubiegłego roku najmłodszy syn, Mateusz Rajewski w swoim debiucie wywalczył pas Profesjonalnej Ligi MMA, pokonując w efektowny sposób przez TKO w drugiej rundzie doświadczonego zawodnika z Łodzi Mikołaja Kałudę. Tym samym przetarł szlaki swoim braciom w MMA.

Więcej o: