Turniej w Lublinie testem Polaków przed Niemcami. Są jeszcze bilety

W środę reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozpoczyna przygotowania do turnieju towarzyskiego, który w piątek rozpoczyna się w hali Globus w Lublinie. Polacy mają trzech mocnych rywali, wszyscy grali w tegorocznych mistrzostwach Europy w Danii.
W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni zmierzą się z Białorusią (godz. 20.30), w sobotę z Rosją (20), a na zakończenie z Czechami (20.30). Turniej w Lublinie to dla polskiej kadry poważny sprawdzian przed czerwcowymi pojedynkami z Niemcami. Ich stawką jest udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Impreza odbędzie się 11-27 stycznia w Katarze.

Uwaga! Są jeszcze bilety na turniej towarzyski w Lublinie. Bilet normalny na jeden dzień turnieju (dwa mecze) kosztuje 60 zł, za ulgowy trzeba zapłacić 40 zł. Można też kupić karnet na cały turniej, który upoważnia do obejrzenia wszystkich sześciu spotkań. Cena - 120 zł.

Bilety grupowe 12 dzieci plus dwóch opiekunów (szkoły podstawowe i gimnazja) kosztują 84 zł. Bilety można kupować tutaj

Plan gier turnieju towarzyskiego w lubelskiej hali Globus:

-- piątek (4 kwietnia): Czechy - Rosja (godz. 18), Polska - Białoruś (20.30)

-- sobota (5 kwietnia): Białoruś - Czechy (16.30), Polska - Rosja (19)

-- niedziela (6 kwietnia): Rosja - Białoruś (18), Polska - Czechy (20.30).

Przypomnijmy, że selekcjoner reprezentacji Polski Michael Biegler powołał czterech piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock. Są to: Marcin Wichary, Mariusz Jurkiewicz, Adam Wiśniewski i Kamil Syprzak.