Młodzi szczypiorniści z Płocka walczą o półfinał mistrzostw kraju

Olimp Grodków, KSSPR Końskie i Truso Elbląg to rywale piłkarzy ręcznych SKF Wisły Płock (rocz. 1997) w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zawody rozpoczynają się dziś, w piątek, w Płocku. W hali Chemika.
- Z zespołami z Grodkowa i Końskich spotkaliśmy się dwa lata temu w Pucharze Polski młodzików. Wówczas wygraliśmy. Teraz spodziewam się trudnej przeprawy - mówi trener płockiego zespołu Michał Skórski. Awans do półfinału wywalczą dwie drużyny. W przypadku zwycięstwa, płocczanie będą również gospodarzem turnieju półfinałowego.

W pierwszym meczu w piątek SKF Wisła I zmierzy się z Olimpem Grodków (godz. 18.45), w sobotę z KSSPR Końskie (11.45), a w niedzielę z Truso Elbląg (godz. 10 lub 11.45).

W Mielcu o awans do półfinałów mistrzostw Polski juniorów młodszych będzie walczyć również piłkarze ręczni SKF Wisła II Płock (rocz. 1998), których trenerem jest trener Olgierd Sęk. Rywalami płocczan będą: SKS Kusy I Kraków, UKPR Agrykola Warszawa oraz gospodarz - Stal Mielec.

Terminarz gier turnieju w Płocku:

piątek: - Truso Elbląg - KSSPR Końskie (godz. 17), SKF Wisła I Płock - UKS Olimp Grodków (18.45)

sobota: - Olimp Grodków - Truso Elbląg (10), SKF Wisła I - KSSPR Końskie (11.45)

niedziela: - KSSPR Końskie - Olimp Grodków (10), SKF Wisła I - Truso Elbląg (11.45)

Terminarz gier turnieju w Mielcu:

piątek: - Kusy I Kraków - SKF Wisła II, Stal Mielec - Agrykola Warszawa

sobota: - Agrykola - Kusy I Kraków, Stal - SKF Wisła II

niedziela: - SKF Wisła II - Agrykola, Stal - Kusy I Kraków