Petra już po pierwszym treningu na piasku przed ratuszem

Dwa boiska przed ratuszem, na których w sobotę i niedzielę odbędzie się międzynarodowy turniej piłki ręcznej plażowej, już gotowe! W środę przeszły chrzest bojowy. Na jednym boisku trenowali juniorzy i seniorzy BHT Auto Forum Petra Płock. A na drugim ćwiczyły dziewczyny z Jutrzenki.
Zanim rozpoczęły się zajęcia, odbyła się krótka odprawa. Zawodnicy zebrali się w kółeczku, a potem z uwagą wysłuchali założeń treningowych, które szczegółowo omówił bramkarz BHT Adrian Fiodor. Chwilę później rozpoczął się trening, który trwał półtorej godziny. Tym samym płocczanie mogli już poczuć odrobinę emocji, jakie na nich czekają podczas turnieju.

Warto zaznaczyć, że pierwszy trening miał sporą widownię. Płocczanie z wielkim zainteresowaniem przyglądali się z trybun poczynaniom zawodników i zawodniczek na piasku. W sumie na trybunach zasiadło kilkadziesiąt osób. - Boiska idealnie wkomponowały się w starówkę, to będzie niezapomniane widowisko - komentowali na miejscu ludzie.

Pierwsze zajęcia obserwował również były skrzydłowy Wisły Artur Niedzielski, który przyszedł ze swoimi synami. Adrian Fiodor przekazywał im wnikliwie zasady gry. W czwartek najprawdopodobniej spróbują sił na piasku.