Sport.pl

Turniej kibiców w Blaszak Arenie. Zapraszamy na trybuny!

Już po raz piąty Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej i serwis nafciarze.info organizują Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Zawody odbędą się w sobotę w hali Chemika, popularnej Blaszak Arenie, przy ul. Kobylińskiego 25.
W turnieju udział weźmie osiem zespołów. Zostały podzielone na dwie grupy. Losowanie odbyło się w środę. Uczestniczyli w nim dwaj piłkarze ręczni Wisły: Adam Morawski i Zbigniew Kwiatkowski. W grupie A zagrają: HC Łąck, Zręczniaki, Podolszyce Petrochemia i Huba Buba. W drugiej grupie rywalizować będą: SLO Team, Gówniarze, Avantura, Tenisiści. W meczu otwarcia zmierzą się HC Łąck i Zręczniaki. Początek o godz. 9.

Rozgrywki potrwają mniej więcej do godz. 16. Zapraszamy na trybuny. Dla uczestników oraz publiczności organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Główną nagrodą jest wyjazd do Flensburga na październikowe spotkanie Ligi Mistrzów. Na trybunach nie powinno zabraknąć także płockich szczypiornistów, którzy zapowiedzieli swoją obecność.

Po zakończeniu turnieju kibice udadzą się specjalnie podstawionym autobusem na cmentarz komunalny, gdzie złożą kwiaty na grobie zmarłego tragicznie Tomka, którego imieniem został nazwany turniej. Potem kibice pojadą do Orlen Areny, gdzie o godz. 17.15 rozpocznie się oficjalna prezentacja pierwszego zespołu Wisły na sezon 2014/2015. A półtorej godziny później będą dopingować zespół w sparingu z Mieszkowem Brześć.

Więcej o: