Sport w skrócie: Ćwierćfinał juniorów, SMS w Politechnice

W piątek w Orlen Arenie rozpoczyna się turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej z udziałem Orlen Wisły Płock.
Rywalami młodych nafciarzy będą: Włókniarz Konstantynów Łódzki (piątek, godz. 15.30), Sparta Oborniki (sobota, godz. 12) i Padwa Zamość (niedziela, godz. 12).

SMS w Politechnice

W sobotę, w samo południe pierwszoligowe piłkarki ręczne SMS ZPRP Płock zmierzą się z Dwójką Nowy Sącz. Spotkanie zostanie rozegrane w hali płockiej filii Politechniki Warszawskiej, która mieści się naprzeciwko Orlen Areny. Wstęp wolny.

Jutrzenka w Kielcach

W niedzielę przed trudnym zadaniem staną szczypiornistki płockiej Jutrzenki. Podopieczne trenera Jarosława Stawickiego zagrają w Kielcach z Koroną Handball. Obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty. Jutrzenka z dorobkiem 12 "oczek" jest siódma, ich rywalki zajmują 9. lokatę.

Zaległy mecz Mon-Polu

Walczące o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy koszykarki Mon-Polu 19 lutego na wyjeździe zagrają zaległy mecz ligowy z Hajdukiem Kominki AZS PWSZ II Gorzów. Po dotychczasowych meczach płocczanki zajmują 2. miejsce, ich najbliższe rywalki są tuż za nimi. Przed własną publicznością Mon-Pol zagra dopiero 11 marca z TS Ostrovią Ostrów Wielkopolski.