Królewskie ograły lidera. I to na jego terenie

Występujące w trzeciej lidze kobiet (grupa mazowiecka) piłkarki nożne Królewskich Płock pokonały na wyjeździe Tygrysa Huta Mińska 5:2.

To czwarte zwycięstwo płocczanek w tym roku. I pierwsza w tym sezonie porażka lidera rozgrywek z Mińska Mazowieckiego.

Gospodynie tylko raz prowadziły w tym meczu, po kilkunastu minutach strzeliły gola. Odpowiedź płocczanek była natychmiastowa, które doprowadziły do wyrównania, a tuż przed przerwą wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca.

Bramki dla Królewskich strzeliły: Daria Nowak, Dominika Przybyszewska (dwie), Julia Krawczyk (dwie).

Kolejny mecz płockie piłkarki nożne rozegrają na stadionie miejskim (10 maja o godz. 13). Ich rywalem będzie Start Otwock.