Medalowy 逝p m這dych p這ckich judok闚

Bardzo dobrze zaprezentowali si zawodnicy UKS Judo Sensei P這ck, kt鏎zy w m這dzie穎wych mistrzostwach Polski i zawodach o Puchar W鎩ta Gminy Bielsk wywalczyli 陰cznie 12 medali.

Monika Dziembowska na mistrzostwach Polski m這dzie篡 zdoby豉 br您. P這cczanki startuj帷 w kategorii wagowej powy瞠j 78 kg stoczy豉 w sumie trzy walki, z czego jedn wygra豉 i dwie przegra豉.

13-osobowa reprezentacja UKS Judo Sensei wyst徙i豉 podczas zawodów o Puchar Wójta Gminy Bielsk, z których p這cczanie przywie幢i a 11 kr捫ków: siedem z這tych, trzy srebrne i jeden br您owy.

Z這to wywalczyli: Aleksandra Tu這dziecka, Adam Kulczakiewicz, Krystian Gostomski, Maciej Kikolski, Kuba Gostomski, Wiktor Ners oraz Igor Filipiak.

Srebro zdobyli: Sebastian Rybicki, Adam Nowakowski i Dawid Szmytkowski. Br您owy kr捫ek wywalczy豉 Zuzanna Ners.

Ola Tu這dziecka, Igor Filipiak oraz Adam Kulczakiewicz zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych.

W zawodach wzi窸o udzia 150 zawodników i zawodniczek z 12 klubów z ca貫go kraju.

UKS Judo Sensei P這ck mia równie dwóch reprezentantów w Puchar寬 Europy juniorów. Hubert Milczarski (kat. 66 kg) i Dawid Wachowicz (kat. 73 kg) przegrali swoje walki. - Puchar Europy to bardzo powa積a impreza, dlatego ju sam udzia by dla nich ogromnym do鈍iadczeniem - podkre郵aj w klubie.