Płocki tenisista wygrał Ogólnopolski Turniej Super Serii kadetów

Michał Mikuła (SIKT Płock) w finale memoriału im. Ani Dolińskiej, zawody odbyły się po raz jedenasty w Warszawie, pokonał turniejową dwójkę i trzeciego w rankingu PZT Marcina Skowrońskiego (RKT Return Radom) 6/3, 6/1.

W turnieju wystartowała czołówka polskich zawodników w tej kategorii wiekowej. Michał Mikuła, który obecnie jest sklasyfikowańy na 13. miejscu w rankingu PZT w pierwszym meczu pokonał Patryka Garwackiego (Winners St J. Wolniak Łódź) 6/1, 6/4. W drugiej rundzie wygrał z Michałem Pręcikowskim (MKT Łódź) 6/0, 6/0.

W ćwierćfinale pokonał szóstego tenisistę w rankingu Jakuba Grzegorczyka (UKS Beskidy Ustroń) 4/6, 6/1, 6/1, a w półfinale turniejową jedynkę i drugiego w rankingu  Tomasza Dudka (TKKF Falenica Warszawa) 6/3, 2/6, 6/3.

Trenerami młodego płockiego tenisisty są Jacek Wilczyński i Artur Adamczuk.