Dw鎩ka p這cczan dru篡nowymi mistrzami Polski w badmintonie

Badmintoni軼i SKB Litpol-Malow Suwa趾i po raz 15. w historii klubu wywalczyli tytu dru篡nowych mistrzostw Polski. Zesp馧 z Suwa趾 pokona w finale UKS Hubal Bia造stok 4:2. W mistrzowskiej dru篡nie zagra豉 dw鎩ka p這cczan: Monika Bie鎥owska i Micha υgosz.
Monika Bie鎥owska wywalczy豉 punkt dla dru篡ny w deblu kobiet graj帷 w parze z Febby Angguni. P這cko-indonezyjski duet wygra z par Ewa Piotrowska/Edyta Tarasiewicz w dw鏂h setach (21:10, 21:12).

Zwyci瘰two klubu z Suwa趾i przypiecz皻owali weterani kort闚 p這cczanin Micha υgosz i b璠帷a w pi徠ym miesi帷u ci捫y Kamila Augustyn, kt鏎zy wygrali w deblu z Micha貫m Rogalskim i Bia這rusink Alesj Zajcew 2:1. Zgodnie z przewidywaniami ten pojedynek dostarczy najwi璚ej emocji. W trzecim secie bia這stocka para prowadzi豉 ju 17:13 i... do ko鎍a partii zdo豉豉 ugra ju tylko jeden punkt, przy o鄉iu gospodarzy, kt鏎zy wygrali seta 21:18, mecz 2:1. Zapewnili sobie wygran w finale 4:2.

SKB Litpol-Malow - Hubal Bia造stok 4:2

Febby Angguni - Alesia Zajcewa 2:1 (21:15, 13:21, 21:19)

Maciej Poulakowski - Adrian Dzi馧ko 0:2 (16:21, 12:21)

Adam Cwalina/ㄆkasz More - Mateusz D帳rowski/Mateusz Dubowski 2:0 (21:18, 21:19)

Micha Sobolewski - Micha Rogalski 0:2 (6:21, 8:21)

Febby Angguni/Monika Bie鎥owska - Ewa Piotrowska/Edyta Tarasewicz 2:0 (21:10, 21:12)

Micha υgosz/Kamila Augustyn - Micha Rogalski/Alesia Zajcewa 2:1 (19:21, 21:9, 21:18)