Polsat z piłką ręczną

Mecze reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet rozgrywane w kraju, zgodnie z podpisaną w czwartek umową ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, do końca 2011 roku będzie pokazywała Telewizja Polsat. Ta sama stacja nabyła także prawa do transmitowania przez trzy sezony spotkań ekstraklasy, męskiej i kobiecej oraz rozgrywek Pucharu Polski.
Mecze reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet rozgrywane w kraju, zgodnie z podpisaną w czwartek umową ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce do końca 2011 r. będzie pokazywała Telewizja Polsat. Ta sama stacja nabyła także prawa do transmitowania przez trzy sezony spotkań ekstraklasy, męskiej i kobiecej oraz rozgrywek Pucharu Polski.

Umowa przewiduje także emisję magazynu, na początek 30-, później 60-minutowego, podsumowującego każdą kolejkę ligową. Dyrektor ds. sportu w Polsacie Marian Kmita zaznaczył, że już w kwietniu program powinien pojawić się na antenie Polsat Sport. Eksperci będą przedstawiali analizy taktyczne i sędziowskie. Dużo będzie m.in. wywiadów, grafik i tabel poszczególnych rozgrywek. Polsat indywidualnie zadecyduje, która stacja i w jakim zakresie będzie mogła transmitować mecze nieobjęte jej "ramówką". Każda obca telewizja będzie miała swobodny dostęp do 120 sekund z każdego materiału polsatowskiego dotyczącego piłki ręcznej.