Wis豉 ma junior闚 m這dszych w p馧fina豉ch

To ju nie przelewki. Najpierw Mistrzostwo Polski zdobyli juniorzy, p騧niej dziewcz皻a starszej Jutrzenki by造 o krok od fina堯w, natomiast m這dsze zapewni造 sobie p馧fina. W tej sytuacji juniorzy m這dsi Roberta Jankowskiego nie mogli zawie嗆. SKF Wis豉 te ma p馧fina
W weekend ch這pcy z rocznika 1992/93 o p馧fina mistrzostw Polski walczyli w Bia造mstoku. 鑿ier熠ina這wymi rywalami by造 zespo造 ChKS-u , S這necznego Stoku Bia造stok i UKS-u Szczypiorniak Olsztyn.

Ju pierwszy pojedynek z 這dzianami pokaza wi郵acki charakter. Wis豉 zwyci篹y豉 33:23. W drugim spotkaniu ze Szczypiorniakiem by這 jeszcze lepiej, cho ko鎍owy wynik ni窺zy - 28:24. Ale najwa積iejsze ju si sta這. Zwyci瘰two to da這 m這dym nafciarzom wymarzony awans.

Nie spocz瘭i jednak na laurach. W ostatnim spotkaniu z gospodarzami nie mieli 瘸dnych skrupu堯w. Kontrolowali sytuacj od pierwszej do ostatniej minuty, cho zm璚zenie dawa這 si we znaki i czasem pope軟iali b喚dy. S這neczny Stok pr鏏owa broni si przed pora磬 na w豉snym parkiecie, ale nic z tego nie wysz這. Wis豉 do przerwy prowadzi豉 ju 17:10. W drugiej dorzuci豉 dziesi耩 goli, trac帷 dwana軼ie (27:22).

Tym samym team Jankowskiego zaj掖 pierwsze miejsce w 獞ier熠inale. A to oznacza, 瞠 turniej p馧fina這wy odb璠zie si w P這cku. - Jestem bardzo zadowolony - m闚i Robert Jankowski. - Teraz, mimo 瞠 zagramy u siebie, czekaj nas bardzo ci篹kie zawody. Ale je郵i ch這pcy b璠 grali zespo這wo i konsekwentnie, to nie powinno by wi瘯szych k這pot闚.