DiiL GanG mistrzem po raz drugi z rz璠u

IV Mistrzostwa P這cka Dzikich Dru篡n przesz造 do historii. Tak jak i DiiL GanG, kt鏎y pokaza to, co w futbolu najpi瘯niejsze. W wielkim finale przegrywa ju 2:4 z The Red Devils, a jednak obroni tytu zwyci篹aj帷 5:4!
Ma這 powiedzie - emocje. Takiego fina逝 nikt si nie spodziewa. Bo wygra m鏬 tylko i wy陰cznie DiiL GanG, oczywi軼ie w mniemaniu cz這nk闚 dru篡ny.

A d逝go w tym przekonaniu "gangster闚" utrzymywali rywale. Ma這 kto odwa篡 si zagra przeciwko nim odwa積 pi趾. Strach przed wysok pora磬 robi swoje. A jednak w p馧finale piekielnie ci篹kie warunki mistrzom podyktowa豉 ekipa Jadwigi United, kt鏎a co prawda dwukrotnie przegra豉, ale tylko jedn bramk, b璠帷 przez ca造 czas r闚norz璠nym rywalem.

Dopiero w wielkim finale, znalaz si przeciwnik, kt鏎y m鏬 鄉ia這 my郵e o wygranej i z podniesion g這w przyst徙i do twardego boju by team The Red Devils. Ten sam, kt鏎y przed rokiem, jeszcze jako Dam Mleko, przegra fina w豉郾ie z DiiL GanG-iem. Teraz "diab造 wcielone", jak pewnie o nich my郵eli rywale, bliscy byli szcz窷cia. Grali pi瘯nie, efektownie i co najwa積iejsze skutecznie. Jeszcze przed przerw prowadzili 4:2.

Zn闚 jednak Red Devils nie potrafili utrzyma korzystnego wyniku. Po przerwie nie zdobyli ju ani jednej bramki i zeszli z boiska pokonani.

I tylko strach pomy郵e, co by si sta這, gdyby dosz這 do dogrywki. Tak jak w pojedynku o 3. miejsce, gdzie Jadwiga United broni豉 br您owego medalu. By這 2:2 jeszcze po pierwszej cz窷ci dogrywki. Pi趾arze obu dru篡n ju my郵eli o karnych, gdy niepozorny, wypo篡czony z m這dszej grupy Damian Szczytniewski pokona ㄆkasza Gabryszewskiego. To dzi瘯i niemu Dru篡na Actimela za豉pa豉 si na podium.

A mi這 by這 popatrze, jak swoje pojedynki toczyli zawodnicy z podstaw闚ek. Cho tu akurat pojedynki by造 do嗆 jednostronne. Pada這 jednak du穎 bramek. Trzecie miejsce zaj窸y FC Leszcze po zwyci瘰twie 9:3 (7:0) nad Szuflad P這ck. Mistrzem za zosta造 Kolorowe Wr鏏le, kt鏎e zdemolowa造 Ba速yk Zakopane 11:0 (6:0).

Potem by豉 ju ceremonia dekoracji, gdzie dru篡ny i najlepszych zawodnik闚 nagradzali m.in. Dariusz Kubicki, szefowa MZOS Wioletta Kasztelan i radni Beata Szczytniewska z Jackiem Jasionem. By te pocz瘰tunek, fundowany przez Peklimar, w kt鏎ym dzikich pi趾arzy dzielnie karmili uczniowie Zespo逝 Szk馧 Us逝g i Przedsi瑿iorczo軼i Filip z Kamilem.

Ale to nie koniec zmaga. Ju w sobot mistrzowie i wicemistrzowie naszej ligi jad do Kielc, na tradycyjny Turniej Mistrz闚. Tam zmierz si z miejscowymi r闚ie郾ikami, kt鏎zy brali udzia w bli幡iaczej imprezie.

Gra b璠:

godz. 12 Black Red White - Kolorowe Wr鏏le;

godz. 12.40 Last Legion - Ba速yk Zakopane;

godz. 13.20 Ma造 MKS-ik - DiiL GanG;

godz. 14 Pokemony - Red Devils.

P騧niej b璠 fina造, a na deser prezent, czyli mecz ekstraklasy pomi璠zy Koron i Cracovi.

Wyniki dzikiego fina逝

DiiL GanG - The Red Devils 5:4 (2:4)

Bramki: GanG - Dominik Wrzesi雟ki (8.), Mateusz Truskolaski (11.), Micha Stawicki (16. i 18.), Dawid Stawicki (26.); Devils - Kamil Stefa雟ki (2., 6. i 15.), Kamil Piszczy雟ki (12.)

Jadwigi United - Dru篡na Actimela 2:3 (2:2, 2:2)

Bramki: Jadwigi - Patryk 真ra雟ki (5. i 6.); Actimel - Tomasz Sumi雟ki (2.), Damian Szczytniewski (11. i 37.).

Ba速yk Zakopane - Kolorowe Wr鏏le 0:11 (0:6)

Bramki: Wr鏏le - Bartosz Wici雟ki (1., 10. i 13.), Mateusz Jankowski (8., 9. i 28.), Dominik Kot (11., 23. i 25.), Gabriel Rapusta (22.)

Szuflada P這ck - FC Leszcze 3:9 (0:7)

Bramki: Szuflada - Mateusz Miecznik (27.), Hubert Miecznik (28.), Filip Strzegowski (30. wypo篡czony z Leszczy); Leszcze - Konrad Drozd (1., 2., 5. i 9.), Bartosz Sadowski (4., 12., 14. i 23.), Micha Wi郾iewski (17.).