Debiut w Wysokiem

Nowy zawodnik Wis造 P這ck - Micha Twardowski - w naj鄉ielszych snach nie m鏬 si spodziewa takiego scenariusza swoejgo sobotniego debiutu. Strzeli hat-trick klasyczny i da trzy punkty nafciarzzom w inauguracji z Ruchem Wysokie Mazowieckie
Sobotni mecz przebiega pod dyktandem pi趾arzy z P這cka, a wynik 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla pi趾arzy Ruchu.

Spotkanie zacz窸o si od dobrego zagrania ze 鈔odka pola do biegn帷ego po skrzydle, Roberta Chwastka, kt鏎emu przy pr鏏ie do鈔odkowania z naro積ika pola karnego pi趾a zesz豉 z nogi i o w這s nie zaskoczy豉 bramkarza gospodarzy. W 7 minucie doskona貫j sytuacji nie wykorzysta Marcin Nowacki. Po do鈔odkowaniu Tomasza Grudnia, popularnemu "Ma貫mu" zabrak這 centymetr闚, by po strzale z dziesi徠ego metra pokona Rafa豉 Rakowieckiego. Niespe軟a cztery minuty p騧niej kolejna sytuacja nafciarzy. Tym razem z sze軼iu metr闚 m鏬 trafi Daniel Koczon, jednak przy jego strzale g這w zabrak這 precyzji i pi趾a przelecia豉 niewiele obok prawego s逝pka bramki Ruchu.

Gospodarze swoj szans mieli dopiero w 17 minucie spotkania, kiedy obro鎍a Wis造 Marcin Pacan pope軟i b陰d przy przyj璚iu pi趾i na 30 metrze, a do futbol闚ki dopad Pawe ㄆkasik. Zawodnik Wysokiego Mazowieckiego zdecydowa si na strza z ponad 20 metr闚, z kt鏎ym bez problem闚 poradzi sobie pewnie graj帷y w bramce przez ca貫 spotkanie Krzysztof Kami雟ki. Po tej sytuacji zn闚 do g這su doszli nafciarze i na kolejne sytuacje nie trzeba by這 d逝go czeka.

Druga po這wa zacz窸a si dobrze dla podopiecznych Jana Z這ma鎍zuka. W 50 minucie zacz窸a s sk豉dna akcja nafciarzy. Na samym jej ko鎍u Grudzie do鈔odkowa idealnie na g這w Twardowskiego i nafciarze ku rado軼i szczelnie wype軟ionego sektora kibic闚 go軼i prowadzili 1:0. Nap鏎 p這ckiego zespo逝 trwa i coraz bardziej pachnia這 w Wysokim Mazowieckiem drug bramk dla go軼i. W 54 minucie Nowacki zagra pi趾 do Chwastka ten wyszed oko w oko z bramkarzem gospodarzy i... ku zdziwieniu wszystkich s璠zia liniowy podni鏀 chor庵iewk sygnalizuj帷 pozycj spalon.

P騧niej, w 78 minucie, ju nie by這 mowy o spalonym. Chwastek fenomenalnie wyprowadzi kolejn kontr, tym razem 鈔odkiem boiska. Po mini璚iu 3, 4 rywali dogra pi趾 do Twardowskiego, ten nie zmarnowa prezentu od kolegi i Wis豉 prowadzi豉 2:0.

By造 zawodnik Ruchu Wysokie Mazowieckie przypomnia o sobie jeszcze raz, na 6 minut przed ko鎍em regulaminowego czasu gry. Wbiegaj帷 w pole karne z prawej strony boiska po podaniu Tomasza Grudnia i strzelaj帷 przy tym gola na 3:0. "Twardy" skompletowa w ten spos鏏 hat-trick klasyczny i ustali wynik ko鎍owy spotkania. - Super debiut, lepiej nie mog這 by - m闚i po meczu strzelec trzech goli dla Wis造. - By這 troszk 豉twiej, bo zna貫m ch這pak闚 z Ruchu, wykorzysta貫m to co mia貫m, po dok豉dnych podaniach koleg闚 i ciesz si z tego bardzo. Uda這 si wygra, dobrze zacz望 sezon. Cieszymy si z trzech punkt闚.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Wis豉 P這ck 0:3 (0:0)