Cadenas: Zagraliśmy o wiele lepiej niż w poprzednich meczach

- Teraz czeka nas okres ważnych pojedynków o stawkę. Najpierw z Veszprem, a po przerwie na kadrę walka o Puchar Polski i w meczach play-off o mistrzostwo Polski. Ważne, by na te pojedynki nasza forma była najwyższa - mówi Manolo Cadenas.
Powiedzieli po meczu:

Paweł Noch, trener Stali Mielec

- Nie byliśmy nawet tłem dla zespołu z Płocka, wyszliśmy zbyt przestraszeni. Pozytywem w tym spotkaniu jest to, że nasz niedawno pozyskany zawodnik Michał Obiała [wychowanek Orlen Wisły, któremu na dwa lata karierę sportową wyhamowała kontuzja - red.] dostaje coraz więcej szans na grę. I spisuje się coraz lepiej. Gratuluję Wiśle zwycięstwa i mam nadzieję, że w niedzielę zagrają supermecz.

Michał Obiała, rozgrywający Stali Mielec

- Spotkanie zaczęło się dla nas źle, po kilku minutach traciliśmy już kilka bramek, trudno było nam później dogonić płocki zespół. To była dla nas bardzo dobra lekcja, z której postaramy się wyciągnąć naukę.

Manolo Cadenas, trener Orlen Wisły

- Ze względu na przygotowania do meczu z Veszprem nasza gra nie wyglądała wcześniej zbyt dobrze. Ale w pojedynku ze Stalą zagraliśmy już o wiele lepiej niż dotychczas. Była dobra obrona, mogłem też rotować składem, przez co nasi czołowi piłkarze mogli odpocząć przed niedzielnym meczem w Lidze Mistrzów. Teraz czeka nas okres ważnych pojedynków o stawkę. Najpierw z Veszprem, a po przerwie na kadrę walka o Puchar Polski i w meczach play-off o mistrzostwo Polski. Ważne, by na te pojedynki nasza forma była najwyższa.

Adam Wiśniewski, kapitan Orlen Wisły

- Zagraliśmy dobry mecz, którego losy tak naprawdę rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Dużo ciężkiej pracy za nami, teraz czas na przygotowania do meczu z Veszprem.

Więcej o: