Majowy weekend z Orlen Wisłą. Masz już bilet?

W sobotę piłkarze ręczni Orlen Wisły rozegrają pierwszy mecz w półfinale mistrzostw Polski. Rywalem nafciarzy będzie trzecia drużyna po rundzie zasadniczej - Górnik Zabrze. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Drugi mecz odbędzie się w niedzielę o 20.
Zapowiadają się dwa bardzo ciekawe widowiska, w których wystąpią aktualni i byli reprezentanci Polski. A w zabrzańskiej drużynie także zawodnicy, którzy bronili barw Orlen Wisły: Michał Kubisztal, Adam Twardo i Kamil Mokrzki.

Gdzie można kupować bilety? Dystrybucja wejściówek jest prowadzona w punktach kasowych: sklep sportowy Dagna, sklep kibica w Orlen Arenie, za pośrednictwem strony eBilet.pl, a także w kasach Orlen Areny w dniu meczu w godz. 16.30-18.45 (sobota) i w godz. 18.30-20.45 (niedziela).

Uwaga! Przy frekwencji powyżej 4 tys. kibiców klub rozlosuje wśród fanów koszulkę reprezentacji Hiszpanii z ubiegłorocznych mistrzostw świata.

Ceny biletów na sektory:

-- A, B, C, D, J, K, L - 25 zł

-- E, F, H, F1, H1, I - 20 zł

-- G, G1 - 12 zł

-- A1, B1, C1, D1, J1, K1 - 10 zł

-- A2, B2, C2, D2, J2, K2 - 10 zł

-- rodzinny: L1 - 25 zł

-- M1, M2 - bilety szkolne kosztują 1 zł. Sprzedaż jedynie w kasie klubu.

-- N1 i N2 (osoby niepełnosprawne) - zaproszenia dystrybuowane przez rzecznika osób niepełnosprawnych. Posiadacze Płockiej Karty Familijnej 3 oraz Karty Seniora bilety mogą kupić tylko w siedzibie klubu.