Biegler: Znaleźliśmy coś, co będzie dobrze funkcjonować

- Chciałbym podziękować rywalowi i kibicom za dobre widowisko. Był to dobry test dla zawodników, którzy dostają mniej szans na grę. Mecz dał nam kilka wiadomości przed sobotnim pojedynkiem z Niemcami, których nie chciałbym publicznie przedstawiać - powiedział szkoleniowiec polskiej reprezentacji Michael Biegler.
Powiedzieli po meczu:

Manolo Cadenas, trener reprezentacji Hiszpanii

- Dla mnie to było dziwne uczucie grać w tej hali w innej koszulce. Na szczęście był to tylko mecz towarzyski, nie było dużej presji. Bardzo dobrze funkcjonowała defensywa 5-1, co przeważyło losy tego spotkania na naszą korzyść. Życzę Polakom powodzenia w Magdeburgu. Mam nadzieję, że będzie to tak wyrównane spotkanie, jakie oglądaliśmy w Gdańsku.

Michael Biegler, trener reprezentacji Polski

- Chciałbym podziękować rywalowi za mecz i kibicom za doping. Był to dobry test dla zawodników, którzy dostają mniej szans na grę. Mecz dał nam też kilka wiadomości przed sobotnim pojedynkiem z Niemcami, których nie chciałbym publicznie przedstawiać. Znaleźliśmy coś, co będzie dobrze funkcjonować, będziemy nad tym pracować. Akcje w wykonaniu niektórych zawodników dodały im pewności siebie. Niektórych musieliśmy oszczędzać, muszą być w pełni sił i formie w sobotę.

Piotr Wyszomirski, bramkarz reprezentacji Polski

- Mecz był dla nas ważny, bo mogliśmy przećwiczyć kilka zagrywek w ataku. Teraz będziemy regenerować siły przed rewanżem z Niemcami. Czeka nas trudne zadanie, ale postaramy się wywieźć z Magdeburga korzystny wynik.

Gonzalo Moreno Perez de Vargas, bramkarz reprezentacji Hiszpanii

- Był to dobry pojedynek w naszym wykonaniu. I choć graliśmy tylko towarzysko, to jednak zależało nam na tym, by pokonać Polaków. Życzę im szczęścia w pojedynku z Niemcami.