Nafciarze zagrają z Motorem. Mała szansa na wejściówkę

29 i 30 stycznia szczypiorniści Wisły Płock, bez kadrowiczów, zagrają sparingi z uczestnikiem tegorocznej Ligi Mistrzów - Motorem Zaporoże. Niestety, na każdy mecz wejdzie zaledwie 250 osób, i to tylko z grona posiadaczy karnetów na sezon 2014/2015.
W czwartek 29 stycznia Wisła zagra w Orlen Arenie z Motorem o godz. 17, dzień później - o godz. 10.30. Ekipa z Zaporoża zajmuje piąte miejsce w grupie D, w której prowadzi Vive Tauron Kielce. Dwie kolejki przed końcem Motor ma tylko dwa punkty straty do czwartego miejsca, premiowanego awansem do dalszej fazy, tyle samo do trzeciego. Ukraińcy zagrają na wyjeździe z duńskim Aalborg Handball i u siebie z Polakami.

W płockiej hali każde ze spotkań będzie mogło obejrzeć tylko 250 kibiców, zasady dystrybucji opisuje specjalny regulamin. Wejściówki można zdobyć w... konkursie, który organizuje Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock. Posiadacze Karty Kibica w dniach 23-26 stycznia mogą składać formularze konkursowe, które wezmą udział w losowaniu zaproszeń na mecze. Dostępne będą od piątku od godz. 15 do poniedziałku do godz. 12 w sklepie kibica w hali, w Dagnie w Nowym Rynku i w Intersporcie w Galerii Wisła.

Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż miejsc, zwycięzców wyłonią losowania - odrębne dla obu meczów. O wygranej szczęśliwcy dowiedzą się drogą mailową.

Na ligowe parkiety nafciarze wrócą po mistrzostwach świata w Katarze. Pierwszy mecz - 5 lutego w Puławach z Azotami.