Sport.pl

Puchar Polski na Torwarze. Będą atrakcje i utrudnienia

Kilka tysięcy widzów, wśród nich liczna grupa z Płocka, w weekend obejrzy na warszawskim Torwarze turniej finałowy o Puchar Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji.
Przed wejściem głównym do hali Torwar (od strony ul. Łazienkowskiej) kibice będą mogli skorzystać z oferty food trucków, a na rozłożonych boiskach mobilnych aktywności zapewni Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka. Dodatkowo animatorzy ubrani w koszulki Euro 2016 będą się bawić z przechodniami i zachęcać ich do zagrania w piłkę ręczną. Strefy aktywności będą działać w sobotę od godz. 16, w niedzielę od 13.30.

W hali (wejście tylko za okazaniem biletu) organizatorzy zaproszą do strefy kibica piłki ręcznej PGNiG. Każdy chętny będzie mógł tam spróbować sił w rywalizacji na urządzeniu do ćwiczenia refleksu Batak. Jest ono wykorzystywane m.in. przez kierowców F1. Zadanie polega na jak najszybszym naciskaniu zapalających się losowo przycisków z diodami LED. Będą też bramki do pomiaru siły i celności. Swoje stoisko z klubowymi gadżetami wystawi m.in. SPR Wisła Płock.

W sobotę i niedzielę trzeba też liczyć się z wieloma utrudnieniami w ruchu spowodowanymi przez Orlen Warsaw Marathon. Szczegóły znajdziecie tutaj

Dodatkowe utrudnienia mogą być spowodowane Warszawskim Festiwalem Piwa, który w piątek rozpoczął się na stadionie Legii. Potrwa do niedzieli.

Program turnieju Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej

sobota: Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce (17.30), Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy (20)

niedziela: mecz o 3. miejsce (15), finał o 17.30.

Są jeszcze bilety na sobotnie mecze. Można je kupować na stronie abilet.pl lub w kasach Torwaru. Na niedzielne pojedynki wejściówek nie ma już od dawna.

Więcej o: