Dwóch zawodników Orlen Wisły Płock nominowanych do All-Star Ligi Mistrzów!

Są to: bramkarz Rodrigo Corrales i kołowy Tiago Rocha. Obaj w tegorocznej Lidze Mistrzów otrzymali za swoją grę w sumie trzy indywidualne wyróżnienia.
Corrales w meczu 9. kolejki Ligi Mistrzów z SG Flensburg-Handewitt bronił kapitalnie, jedna z jego interwencji znalazła się w TOP 5 najlepszych obron. Co ciekawe, oprócz fantastycznego instynktu, potrafi również zdobywać bramki. I to jakie! Udowodnił to w wyjazdowym pojedynku 1/8 finału Champions League z Vardarem Skopje. Wykorzystując to, że rywale wycofali bramkarza, rzucił do pustej bramki przerzucając całe boisko. To trafienie znalazło się wśród pięciu najładniejszych bramek rundy rewanżowej TOP 16.

Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) doceniła również grę w Lidze Mistrzów kołowego Orlen Wisły Płock Tiago Rochy. Portugalczyk już po pierwszym meczu był nominowany do najlepszej siódemki. Przypomnijmy, że nafciarze po fantastycznej grze zremisowali z węgierskim MVM Veszprem 27:27. Tiago Rocha był nie tylko najlepszym strzelcem płockiego zespołu, ale również w całym meczu! Zdobył 9 bramek.

Wśród nominowanych do All-Star Ligi Mistrzów jest również jeden Polak. To rozgrywający kieleckiego Vive - Michał Jurecki.

Głosy można oddawać też na trenerów i najlepszych zawodników młodego pokolenia (urodzonych w 1993 roku lub młodszych).

Tutaj można głosować