Trzy bramki Grzelaka dla rezerw Wisły Płock

W rozegranym w środę meczu IV ligi piłkarze Wisły II Płock rozgromili Mazura Gostynin 8:0 (5:0). Bramki strzelili: Bartłomiej Grzelak (trzy), Piotr Wlazło (dwie), Łukasz Sekulski, Bartłomiej Sielewski i Piotr Dutkiewicz (gol samobójczy).

Mecz mógł zakończyć się o wiele wyższym wynikiem, ale w kilku sytuacjach rywali ratował słupek. W 60.minucie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Sekulski.
Goście mieli okazję na zdobycie honorowego trafienia, ale w 65.minucie jedenastki nie wykorzystał Piotr Wilamowski. Młoda Wisła kończyła mecz w dziesiątkę. Za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Eryk Padzik.
Wisła wystąpiła w składzie: Marcin Kwiatkowski - Łukasz Nadolski, Piotr Stępniak, Grzegorz Wawrzyński (46. Eryk Padzik), Dawid Abramowicz - Krzysztof Garczewski (80. Michał Sadowski), Bartłomiej Sielewski, Piotr Wlazło (80. Damian Koryto), Łukasz Sekulski, Tomasz Grudzień (75. Dawid Jabłoński) - Bartłomiej Grzelak

Goście mieli okazję na zdobycie honorowego trafienia, ale w 65.minucie jedenastki nie wykorzystał Piotr Wilamowski. Młoda Wisła kończyła mecz w dziesiątkę. Czerwoną kartkę w 64.minucie boisko musiał opuścić Eryk Padzik.