W Płocku nie sędziował. A w I lidze przynosi gospodarzom szczęście

Sędzia piłkarski Tomasz Radkiewicz z Łodzi poprowadzi sobotni mecz Wisły z Kolejarzem Stróże, który odbędzie się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Początek o godz. 17.
Radkiewicz sędziował już mecze Wisły dwa lata temu. Ale odbyły się one na wyjeździe: z Olimpią Grudziądz (3:3) i KS Polkowice (2:2). W Płocku jeszcze nie gwizdał. W tym sezonie był sędzią głównym w czterech spotkaniach I ligi. W żadnym gospodarz nie przegrał.

Inaczej było w ekstraklasie. Z sześciu spotkań prowadzonych przez tego arbitra zespół w roli gospodarza schodził z boiska zwycięski... tylko raz.

Wszystkie mecze Tomasza Radkiewicza w tym sezonie:

w I lidze

-- Flota Świnoujście - Górnik Łęczna 1:1, GKS Katowice - Energetyk ROW Rybnik 2:1, Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0, Flota Świnoujście - Miedź Legnica 1:0. W sumie pokazał 18 żółtych kartek.

w ekstraklasie

-- Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2:3, Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 0:1, Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:2, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3:2, Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:2. We wszystkich tych spotkaniach pokazał 27 żółtych kartek.

w Pucharze Polski

-- Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1:3, GKS Tychy - Zagłębie Lubin 0:1, Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:5