Kacprzycki dołączył do zespołu. Zagra z Bytovią?

Pomocnik Wisły Płock Łukasz Kacprzycki, który ze względu na uraz przez ostatnie dni nie trenował, we wtorek dołączył do zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim.
Przypomnijmy, że zawodnik ze względu na mocno zbity mięsień uda musiał opuścić boisko w końcówce meczu kontrolnego z Widzewem (5:0). - Jest już po rehabilitacji, we wtorek dołączył do zespołu. Na miejscu klubowi lekarze podejmą decyzję, czy piłkarz wystąpi w sparingu z Bytovią - poinformował prezes Wisły Jacek Kruszewski. Jednocześnie dodał, że Kacprzycki jest o krok od podpisania umowy z klubem. - Czekamy już tylko na kilka podpisów działaczy Lechii Gdańsk. Będzie to transfer bezgotówkowy. W poprzednim sezonie Łukasz Kacprzycki pokazał się z dobrej strony. Jestem przekonany, że podniesie jakość gry naszej drużyny - dodaje Kruszewski.

Zarząd Wisły czyni starania o jeszcze jednego młodzieżowca. Gra na pozycji lewego obrońcy. O szczegółach jednak w klubie jak na razie nie chcą mówić. Sprawa ma się rozstrzygnąć po powrocie piłkarzy ze zgrupowania. Podobnie zresztą, jak kwestia pozyskania 18-letniego Damiana Szczepańskiego, płocczanina grającego ostatnio w akademii piłkarskiej Legii Warszawa. W jego przypadku w grę wchodzi transfer definitywny.

W środę piłkarze Wisły zagrają kolejny sparing, w którym zmierzą się z Bytovią Bytów. Trenerem tego zespołu jest doskonale znany kibicom Paweł Janas - niegdyś świetny obrońca, a także trener reprezentacji Polski, z którą wywalczył awans na mistrzostwa świata w 2006 roku w Niemczech.

Na początku roku podczas zgrupowania w Cetniewie obie jedenastki zmierzyły się ze sobą. Wówczas mecz zakończył się remisem 1:1. A bramkę dla nafciarzy zdobył Piotr Wlazło.