Wiślackim Autobusem na mecz z Olimpią Grudziądz

W sobotę piłkarze nożni Wisły Płock rozegrają trzeci w tym roku mecz ligowy. Na własnym stadionie zmierzą się z Olimpią Grudziądz. Start - godz. 17.45.
Nafciarze walczą o awans do ekstraklasy. Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym Głogów (3:2) z dorobkiem 41 punktów zajmują trzecią lokatę. Do lidera Zagłębia Lubin i wicelidera Termaliki Bruk-Bet Nieciecza tracą zaledwie trzy "oczka".

W sobotę płocczanie zmierzą się z Olimpią Grudziądz, która do tej pory zgromadziła 33 punkty, zajmuje piąte miejsce. W związku z tym wydarzeniem specjalnie dla kibiców Wisły zostanie uruchomiony Wiślacki Autobus, którym chętne osoby za darmo będą mogły pojechać na ten mecz.

Pojazd przygotowany wspólnie przez Komunikację Miejską, Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock oraz klub rozpocznie przejazd w Ciechomicach. Start o godz. 16.20. Dalej autobus pojedzie trasą: jeziorna, św. Faustyny, Ziołowa, Browarna, Semestralna, Łącka, Przyszkolna, Góry, Radziwie - stacja kolejowa, Cicha, Gabińska, OD Nadwiślański, OD Złote Piaski, OD Oaza, Tokary, Czwartaków (basen), Sikorskiego, Zielony Jar, Roweckiego, Hubalczyków, Łączniczek, Szarych Szeregów, Armii Krajowej, Graniczna, Piaska, Kopernika, Chopina (szkoła), dworzec kolejowy Wschodnia, Przemysłowa, Kostrogaj (straż), Orlińskiego, Orlen Arena. Po meczu około godz. 19.45 na przystanku przy Orlen Arenie na kibiców będzie czekał autobus, który tą samą trasą wróci do Ciechomic.